opečování rebozo šátkem

jako v matčině náruči

Uvolňující, relaxační, harmonizující. To je opečování rebozo šátkama.

Opečování Rebozo šátkem - uvolnění napětí v těle

Rebozo je ručně tkaný šátek z Mexika. Tento šátek je v Mexiku ale i ve světě spjatý s tradiční péči o ženy a tak v mé nabídce nemůže chybět. Rebozo „masáž“ jsou takové houpavé pohyby, velice příjemné a hodně připomínající maminčinu náruč. Rebozo je u nás hodně využívané především v těhotenství a u porodu ale jeho využití je daleko rozsáhlejší.

Opečování rebozem je velmi příjemné, konejšivé, uvolňující

 

Rebozo opečování je velmi příjemné i ženám, kterým nejsou příjemné dotyky, takže chceš-li opečovat ale nemáš ráda, když se tě někdo dotýká, tak Rebozo opečování je přímo pro tebe.

Rebozo opečování nemá žádné kontraindikace, jen se moc nedoporučuje v brzkém stádiu těhotenství.

 

JAK OPEČOVÁNÍ PROBÍHÁ?

 

Opečování  bude probíhat u Tebe. Vše potřebné přivezu s sebou. ( PS: nemusíš se stresovat úklidem, jedu za tebou, né na kontrolu )

Připravím pro nás prostor. Zapálím svíčky, pustím příjemnou hudbu, prostor otevřu a provoním. Poté si chvíli popovídáme u šálku ceremoniálního cacaa, o tom jak se cítíš, kde se momentálně nacházíš na své cestě a kam směřuješ. Jaká je Tvá vize budoucnosti … 

Až zavnímáme, že jsme propojené naladěné na stejnou vlnu může opečování začít.

Lehneš si oblečená na připravené rebozo šátky, a já Tě nimi opečuji. Jemnýma houpavýma pohybama ze strany na stranu Tě budu kolíbat. Ty se celá odevzdáš a uvolníš vše co Tě svírá, trápí a stresuje.

 

Po opečování se budeš cítit klidná, uvolněná, v přítomném okamžiku budeš cítit jemnost, klid a harmonii. Z tohoto bodu můžeš poté vytvářet svou novou realitu.

rebozo opečování je nádherné opečování jak pro těhotné i netěhotné ženy.

 .