péče duly

kontinuální péče o těhotnou ženu

Pečuji o těhotnou ženu po celé její období těhotenství, u porodu i po porodu. Je to komplexní a celistvá péče od těhotenství až po šestinedělí.

Doprovázím ženy u porodu doma i u porodu v porodnici. (Šternberk, Kroměříž).

Nedoprovázím do porodnice v Olomouci.

Láskyplný Balíček

Tento balíček je pro všechny ženy, které si přejí prožít těhotenství trochu jinak. Cítí, že by rády měly po svém boku někoho, kdo o ně bude pečovat a s kým budou moci sdílet své radosti ale i starosti.

Jako První Si Domluvíme Nezávaznou Seznamovací Schůzku

Poslouží nám pro vzájemné popovídání a rychlé seznámení. Většinou jsou otevírána témata kdo jsem já, kdo jste vy, jaké máte představy a očekávání ode mě ( jsem schopna Vám Vaše přání naplnit?..) Můžete si třeba vytvořit i seznam co by Vás zajímalo a vše můžeme probrat. Toto setkání trvá většinou 30-60minut… dle potřeby 

I v případě že naše spolupráce nebude nadále navazovat toto setkání je vždy zdarma. Doporučuji si udělat takové seznámení aspoň s dalšími dvěma dulami, aby jste mohla mít na výběr a udělat si představu, co by se Vám líbilo. Je důležité aby jste si se svou dulou rozuměly, aby jste se cítila vedle své duly příjemně, zkrátka nemělo by mezi Vámi nic „viset“.

Vybírejte srdcem. Věřte svým pocitům a intuici. 

 

Budeme-Li Si Rozumět A Cítit Se Spolu Dobře Začne Se Psát Náš Příběh.

Čeká nás několik setkání v různých intervalech odvíjejících se od toho v kterém týdnu těhotenství mě oslovíte.
Budete-li na začátku těhotenství naše setkání bude probíhat cca 1x za měsíc, budete-li už se blížit ke konci těhotenství interval může být i 1x týdně.

Setkáme se aspoň 5x-7x, ale vše je individuální a podle Vašich potřeb.

Co Se Bude Během Schůzek Odehrávat?

Hlavní náplní našich setkávání bude péče. Budu o Vás pečovat, pomocí šátků rebozo a tak jak v danou chvíli budete potřebovat. Také si budeme povídat o tom jak se cítíte, co prožíváte a co si přejete.

Můžeme spolu vybrat místo pro zrození vašeho děťátka, sepsat porodní přání, ujasnit si nejasné věci, budete-li potřebovat zajistit informace – zjistím je pro Vás, do příprav zapojíme i Vašeho partnera či partnerku, vysvětlíme si jak by mohl zhruba porod vypadat, připravíme se na „nečekané“ situace.

 

Co Umím A Co Vám Mohu V Rámci Balíčku Nabídnout?

Absolvovala jsem kurz Kraniosakrální terapie – cestou hluboké relaxace avšak necítím se být terapeutem této metody. Lépe se cítím když mohu hovořit o této terapii jako o “ Terapii hřejivé doteky“ , protože v okamžiku kdy přiložím ruce na Vaše tělo cítím jak z mých dlaní odchází teplo a toto teplo samo o sobě je léčivé, konejšivé a uvolňující. Terapie hřejivými doteky Vám napomůže se lépe propojit se svým tělem a s miminkem, ztišit divokou mysl a uvolnit napětí v těle, které si leckdy ani neuvědomujeme.

Absolvovala jsem kurz bylinné vaginální napářky u Moniky Valové. Ráda Vám napářku připravím a naučím Vás jak si napářku můžete bezpečně připravovat i Vy sama. Ať už před porodem tak poté v průběhu šestinedělí. Židličku Vám mohu zapůjčit.
Napářku také můžeme využít i během porodu.

Na začátku května roku 2021 jsem se setkala s nádhernou Duší Annou Kohutovou, která mne naučila jak pracovat s Rebozem v těhotenství a poté během porodu. Mohu Vám tedy nabídnout opečování Rebozem v průběhu těhotenství, naučím Vás vázat si bříško Rebozem a Rebozo šátek nám poslouží i u porodu jako výborný pomocník pro uvolnění napětí aj. Anička mne také naučila jak opečovat ženu po porodu na kurzu Jemné poporodní péče.

Jsem empatická a umím naslouchat Vašim pocitům – ráda zkoumám a objevuji hlubší význam bytí, bude-li Vás cokoli trápit, můžeme to společně „prozkoumat“.

Dále Součásti Balíčku Je Služba Nazvaná "Držení Pohotovosti"

Pohotovost držím 14 dní před termínem porodu a 14 dní po termínu tj. 4 týdny nepřetržité pohotovosti

Touto službou zaručuji, že v tomto termínu nemám žádnou jinou klientku a jsem připravena kdykoliv vyrazit k Vašemu porodu jakmile si mne zavoláte.

Jsem S Vámi Během Celého Porodu

Po tom co si mne zavoláte přijedu za Vámi domů, doma budeme tak dlouho jak budete potřebovat poté vyrazíme spolu do porodnice.
(pokud máte v plánu rodit v porodnici )

V porodnici jsem stále při Vás a s Vámi, během celého porodu. Odcházím až když budete cítit, že je ten správný čas na rozloučenou:-)

Jako Poslední Nás Čeká Poporodní Setkání ...

Během několik dní po porodu Vás navštívím abych Vás mohla naposledy opečovat. Poporodní péče je velice jemná a laskavá. Opečuji Vaše bříško masáží teplým olejem a bylinnou koulí. Zharmonizuji Vaše tělo opečováním Rebozo šátkama. Dále Vás mohu naučit zavazovat se pomocí šátku Reboza, nebo Vás mohu naučit speciální úvaz zvaný Bengkung. 

Tímto setkáním naše spolupráce končí, ale někdy společná cesta zůstává. 

Shrnutí co vše obsahuje Láskyplný Balíček

Úvodní seznamovací setkání
Pravidelné setkávaní plné péče, podpory, porozumění
Telefonická podpora
Zapůjčení šátku Rebozo + naučím Vás si šátek zavazovat a partnera jak o Vás pečovat pomocí šátku
Zapůjčení židličky na bylinnou vaginální napářku + zvýhodněná cena bylinek
Otevírací rituál pomocí šátku Rebozo ( rituál slouží pro otevření se porodnímu procesu)
Obřadní bylinnou vaginální napářku ( za úplňku či na novoluní )
Držení pohotovosti po dobu 4 týdnů
Přítomnost a péče u porodu
Jemné poporodní opečování
Vyzvednutí si zapůjčených věci

KONTINUÁLNÍ PÉČE JE VELICE INDIVIDUÁLNÍ, REAGUJI NA PŘÁNÍ ŽENY. A TO JE NA TOM VŠEM NEJKRÁSNĚJŠÍ A TAKY TO PROČ SVOU PRÁCI MILUJI.

Bude mi ctí, být součástí …..

Tento ucelený, láskyplný balíček nabízím za 15.000,- 

( částka se splácí ve třech intervalech po 5.000,- , popřípadě individuálně dle Vašich možností )

Mimo balíček si účtuji akorát cestovné 7 Kč/km a parkovné (dle ceníku porodnic).

recenze

Přišla jsem do laskavé a milé atmosféry a harmonického prostoru. Bylo mi v těhotenství velmi špatně a tohle bylo jedno z mála míst, kde jsem na to zapomněla a zároveň se mi tam vždycky ulevilo. Eliška byla od začátku upřímná a milá a bylo mi i od ní doporučeno, abych se setkala s více dulami. Abych věděla co chci a která bude nejlíp pasovat. Ale já od prvního setkání věděla a cítila, že prostě ona je ta pravá. Protože jsem se tam s ní od začátku cítila úžasně. Vždycky ze mne odpadl veškerý stres, problémy a vracela jsem se domů skvěle nalazená a plná energie.

Pomohla mi vybrat porodnici, sepsat porodní plán, sepsat co má dělat partner, když začne porod. (Opravdu to ocenil, protože jel podle toho co měl napsané a nebyl prostor na zmatky.) Pomohla mi zjistit všechno co jsem chtěla.
Dělala nám vlastně i partnerskou poradnu, abych byla při těhotenství co nejvíc v pohodě. Dělala mi psycholožku, když jsem na tom nebyla dobře. Kolikrát mi věnovala mnohem více času, než jak bylo naplánované, protože jsem to potřebovala. 
 
Přístup byl opravdu pečující, laskavý a přijímající.
 
Protože jsem si vybrala porodnici relativně daleko (přes hodinu cesta autem). Byla jsem druhorodička a cítila jsem, že bych byla radši, aby jela s námi a nestalo se, že bychom se v rámci porodu setkaly třeba až v půlce už na porodním boxu. Tak přijela k nám domů (taky to měla k nám hodinu cesty), a byla se mnou skutečně od začátku co to šlo.
Cítila jsem hodně vděčnosti, že byla se mnou už v prvních chvílích a taky mě to harmonizovalo a cítila jsem větší klid a jistotu. 
Díky předchozím setkáním i při porodu partner věděl co a jak má dělat, tudíž mi byl opravdu i díky Elišce velikou oporou. 
Všechno nakonec proběhlo podle představ. A děkuji, že jsem mohla poznat tak úžasného a pečujícího člověka.