jemná poporodní péče

90 min.

Jako uctění a poděkování tělu.

jemná poporodní péče o ženu v šestinedělí

Tam, kde se bude cítit klidná a uvolněná

Poporodní opečování může probíhat u Tebe doma a nebo u mne doma. Záleží jen na Tobě kde se budeš cítit klidná a uvolněná, aby opečování mohlo být co nejvíce vyživující.

Pro opečování nachystám prostor, provoním ho, zapálím svíčky a pustím  příjemnou hudbu. Nejdříve si chvíli popovídáme u šálku ceremoniálního kakaa, o tom jak se cítíš, můžeme si popovídat i o tom jaký pro Tebe porod byl, jak ses cítila během porodu a co jsi  prožívala. Zde je prostor pro cokoli co si přeješ vyslovit.

Opečování probíhá v jemnosti

Jakmile zacítíme, že jsme propojené uvolněné můžeme začít s opečováním. Lehneš si oblečená na záda, polštářem Ti podložím hlavu a nohy. Poté začnu masáží, není to klasická masáž jsou to spíše takové press doteky, při kterých si zvědomuješ své tělo. 

Myšlenky, které se Ti mohou ještě honit hlavou přestávají mít svou sílu, neboť  pozornost směřuješ k těmto dotykům. Od tlakových dotyků na nohou přecházím k jemným dotykům bříška. Bříško, prohřeji teplým olejem a bylinnou masážní koulí. Po opečování bříška, opečuji celé Tvé tělo Rebozo šátkama. Tělo se tak krásně zharmonizuje a načerpá novou vyživující energii.

Poté, zůstáváš v relaxaci, tak dlouho jak jen potřebuješ. Čím déle tím lépe, tělo se v tomto okamžiku regeneruje a přijímá a rozprostírá láskyplnou pečující energii do každé buňky v těle. Po takovém to opečování, se budeš cítit uvolněná, klidná. Ucítíš krásné nepopsatelné pocity. Načerpáš potřebnou energii pro péči o své miminko. 

Poporodní opečování je ideální v období šestinedělí, ale může proběhnout i později.