obřadní opečování

Přechodový rituál

Přechodový rituál, nám v životě slouží pro vědomé uzavření jedné životní etapy a také vědomé vykročení do nové životní etapy.

Jak bude opečování probíhat?

*vytvoříme si bezpečný posvátný prostor ke sdílení 

*popovídáme si o tom proč přicházíš 

*vytvoříš si záměr, to je vlastně to co by jsi ráda ve svém životě uzavřela a také to co by sis přála, kam směřuješ 

Poté opečuji tvé tělo rebozem (to je mexický šátek) abychom tvému tělu daly signál že nyní s ním budeme pracovat a připravím Ti bylinnou vaginální napářku, při které se propojíš se svým lůnem.

U napářky jsou určité kontraindikace, kdy napářka není vhodná – během menstruace, zavedené děložní tělísko, pokud žena touží po miminku a nachází se v plodném období.

Po napářce opečuji celé tvé tělo, (krom intimních partií) teplým olejem a bylinnými koulemi, prohřejeme ho a po opečování přichází zavinutí do reboz, navrácení síly zpět do středu, uzavření.

V tomto zavinutí zůstáváš tak dlouho jak jen potřebuješ. Zde dochází k různým prožitkům poté až si připravená reboza postupně rozvazuji a tvé tělo se otevírá, přichází světlo, jsi znovuzrozená, plně ve své síle. Proces nadále pokračuje, zůstáváme v kontaktu, když by jsi potřebovala cokoli sdílet, uchopit. Proč si dopřát přechodový rituál? Ukončit životní etapy nebo události, které nás nějakým způsobem v našich životech zasáhly je velmi důležité,a to proto, abychom nezůstali částí nás ve starém příběhu a tak by nám unikala energie, když neukončíme na energetické úrovni velké životní události, zůstáváme propojeni a naše energie zůstává uvízlá ve starém příběhu. Vlečeme s sebou starý příběh, jako těžký batoh na zádech, nebo jako kouli u nohy.

Jak poznám zda mám v sobě neuzavřenou životní událost?

*často se k příběhu vracím ať už v mysli a nebo o něm pořád hovořím a prožívám intenzivní emoce, ať už pozitivní či negativní

*ovlivňuje nás to v přítomném okamžiku např. po nabourání se v autě před několika-ti lety nejsem schopná řídit auto a nebo se velmi bojím atd.. 

Po přechodovém rituálu jsi znovuzrozená, čistá jako nepopsaný list, jsi ve své nové verzi úplně na začátku zároveň plně ukotvena ve svém středu a své síle. Jsi připravena psát nový příběh, prožívat novou etapu svého života. Vše staré jsi odevzdala a je jen na tobě jaký nový příběh začneš tvořit. Je také důležité aby jsi nadále pečovala o svou energii a dělala věci které tě naplňují a dělají štastnou. Pro inspiraci, mně třeba pomáhá pro podporu energie cvičit jógu, tancovat a provádět dechová cvičení. 

Opečování není časově omezeno, ale v průměru se pohybuje okolo 3,5hodin. Cena je 3500,- Opečování může probíhat i u tebe doma v tom případě je potřeba příčíst k ceně dopravné a to je 7Kč/km.