jaké služby nabízím?

péče duly

Nabízím komplexní balíček, který zahrnuje péči v průběhu těhotenství, doprovod u porodu a péči v šestinedělí.

tradiční péče

Péči o ženy vnímám jako velmi důležitou a to v kterékoliv fázi jejích života. 

Kde může opečování probíhat?

Individuálně u tebe doma

Ráda Tě opečuji v pohodlí domova. Zejména v péči o těhotnou ženu i pro ženu v šestinedělí může být příjemnější, když opečování probíhá u ní doma. 

v mém prostoru

Od roku 2023 u nás doma v domečku na Jívové.

péče duly a tradiční péče o ženy

Péče Duly

Budeme-li si rozumět a cítit se spolu dobře začne se psát náš příběh. Čeká nás několik setkání v různých intervalech odvíjejících se od toho v kterém týdnu těhotenství mě oslovíš.

Obřadní opečování - přechodový rituál

Vytvoříme si bezpečný posvátný prostor ke sdílení, popovídáme si o tom proč přicházíš, vytvoříš si záměr... To je vlastně to co by jsi ráda ve svém životě uzavřela a také to co by sis přála, kam směřuješ... Poté opečuji tvé tělo rebozem (to je mexický šátek) abychom tvému tělu daly signál, že nyní s ním budeme pracovat. Dále Ti připravím bylinnou vaginální napářku při které se propojíš se svým lůnem.

Obřadní bylinná napářka

Vytvořím pro Tebe kouzelné místo. Připravím Ti napářku. Během napářky o tebe budu pečovat pomocí různých léčivých nástrojů. Po napářce opečuji Tvé bříško masáží teplým olejem. Prožiješ péči od ženy pro ženu. Budeš hýčkána. Načerpáš krásnou přijímající energii a budeš se cítit uvolněná, klidná a v harmonii.

opečování rebozo šátkem

Rebozo je ručně tkaný šátek z Mexika. Tento šátek je v Mexiku ale i ve světě spjatý s tradiční péči o ženy a tak v mé nabídce nemůže chybět. Rebozo masáž jsou takové houpavé pohyby, velice příjemné a hodně připomínající maminčinu náruč.

jemná poporodní péče

Pro opečování nachystám prostor, provoním ho, zapálím svíčky a pustím příjemnou hudbu. Nejdříve si chvíli popovídáme u šálku ceremoniálního kakaa, jen tak o tom jak se žena cítí, můžeme si popovídat i o tom jaký pro ženu porod byl, jak se cítila během porodu a co prožívala. Zde je prostor pro cokoli co si přeje vyslovit.Jakmile zacítíme, že jsme s ženou propojené uvolněné můžeme začít s opečováním.Žena si lehne, oblečená na záda, polštářem jí podložím hlavu a nohy. Poté začnu masáží, není to klasická masáž jsou to spíše takové press doteky, při kterých si žena zvědomuje své tělo.

poporodní uzavírací rituál

Uzavírací poporodní rituál, uzavírá iniciaci ženy na matku a také vše co se během porodu odehrálo.​